Meble do sypialni
2 lutego, 2017
Meble kuchenne
1 lutego, 2017
SALON

Salon jest pomieszczeniem, w którym najczęściej przebywamy z rodziną i przyjmujemy gości. Dlatego ważne jest, aby pokój ten był umeblowany zgodnie z naszymi upodobaniami oraz ze smakiem. Przy wyborze mebli w salonie trzeba kierować się przede wszystkim możliwościami naszego mieszkania. Jeśli salon pełni funkcję jedynie pokoju dziennego, wtedy wystarczą pojedyncze meble, dzięki czemu zyskamy więcej miejsca. Natomiast, jeśli mieszkanie jest małe meble powinny być bardziej funkcjonalne. Tak, by można było przechowywać w nich odzież i inne drobiazgi. Dobrym rozwiązaniem są zabudowy z drzwiami przesuwnymi, które dzięki różnorodności wykorzystywanych materiałów dopasujemy do każdego wnętrza.

W dobrym stylu

Wystrój salonu, tak jak i całego mieszkania powinien odzwierciedlać nasz indywidualny styl i charakter. Jeśli lubimy wnętrza przytulne i domowe, z pewnością nie będziemy dobrze czuć się we wnętrzach minimalistycznych. Dlatego zanim zaczniesz urządzać swój salon zastanów się, jaki styl będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

Dla tradycjonalistów

Z oferty firmy Komandor możemy wybrać klasyczne meble lub zabudowy z drzwiami przesuwnymi, których wnętrze możemy zaprojektować według naszych indywidualnych potrzeb. Z łatwością pomieścimy w nich sprzęt muzyczny, telewizor oraz kolekcję książek i bibelotów. Salon będzie wówczas uporządkowany i przejrzysty, idealny dla tradycjonalistów, którzy cenią spokój i harmonię we wnętrzu. Ważne, aby urządzić pokój dzienny tak, byśmy czuli się w nim komfortowo i wygodnie.

Dla miłośników nowoczesnego stylu

W salonie ważną rolę pełnią także ozdoby i dodatki, które nadają indywidualny charakter każdemu wnętrzu. Mogą to być obrazy, ramki ze zdjęciami, dekoracje okien. Ważne, aby kolor tkanin współgrał nie tylko z kolorem mebli, ale również pasował do ścian i podłogi. Ciekawym dodatkiem, który możemy wykorzystać w salonie mogą być także zabudowy z drzwiami przesuwnymi firmy Komandor. Szerokie drzwi przesuwne są jak ruchome ściany, dzięki nim można szybko i łatwo dzielić lub łączyć sąsiadujące ze sobą pomieszczenia. Ogromny wybór kolorów sprawia, że są także znakomitą ozdobą. Takie rozwiązanie przypadnie do gustu przede wszystkim osobom, które cenią oryginalność i nie boją się nowości. Salon nabiera wówczas nowoczesnego stylu, w którym liczy się przede wszystkim przestrzeń, prostota i minimalizm. W urządzaniu nowoczesnego salonu liczy się pomysłowość oraz zabawa ciekawymi formami i barwami. Panuje tu zasada im mniej tym lepiej, dlatego dodatki powinny być nieliczne, ale przemyślane. Meble w takim salonie muszą być proste i gładkie, bez zbędnych zdobień.
QUALITY

Etiam sit amet purus laoreet purus in tellus quis blandit venenatis, pulvinar eget, tortor. Cras dolor sit amet libero malesuada.


 

 
WYCENA