Meble kuchenne
1 lutego, 2017

PRZEDPOKÓJ

Urządzając mieszkanie, najwięcej uwagi poświęcamy salonowi, kuchni, sypialni czy łazience. Nie zastanawiamy się często nad tym, jak zaaranżować przedpokój. Warto jednak uważniej przyjrzeć się pomieszczeniu, które spełnia tak wiele funkcji w naszym mieszkaniu. Przedpokój to przecież wizytówka i zapowiedź tego, co zobaczymy w dalszej części mieszkania. Warto pomyśleć nad rozmieszczeniem sprzętu, doborem kolorów i efektywnym oświetleniem.

Uszyty na miarę

Przedpokoje, zwłaszcza w starym budownictwie,bywają długie i ciasne lub przeciwnie: nazbyt duże, wielokształtne, a w obu przypadkach zdecydowanie nieustawne. Wymagają szczególnego podejścia architektonicznego, jednym słowem indywidualnej aranżacji, dopasowanej do konkretnych parametrów domowego korytarza czy biurowego holu.

ZABUDOWY Z DRZWIAMI PRZESUWANYMI

Komandor pasują do każdego pomieszczenia, a dzięki swym praktycznym zaletom oszczędności miejsca przy otwieraniu doskonale sprawdzają się w wąskich przejściach, korytarzach czy przedpokojach. Projektowane na wymiar pod konkretne miejsce, z uwzględnieniem jego parametrów, pozwalają w pełni wykorzystać architekturę danej przestrzeni - od ściany do ściany, czy pod sam sufit. Wnętrze zabudowy można wyposażyć w akcesoria ułatwiające korzystanie z takiej szafy jak np. wieszaki, szuflady pionowe, pantografy i półki na buty. Nie bez znaczenia pozostaje również wartość estetyczna drzwi takiej szafy - rozwiązania Komandor dają właściwie nieograniczone możliwości projektowe z zastosowaniem szerokiej gamy materiałów takich jak: płyta meblowa, maty rattanowe, bambusowe, loom, szkło malowane, colorimo, lacomat, szyby mleczne i lustra. Drzwi mogą nadać wnętrzu nowoczesne oblicze, stanowić jego atrakcyjny akcent jak również mogą być tylko dyskretnym tłem wkomponowanym w charakter pomieszczenia.
WYCENA