Garderoby
2 lutego, 2017
Meble do salonu
2 lutego, 2017
SYPIALNIE

Przyjemnie jest zasypiać i budzić się w miejscu, które optymistycznie nas nastraja, wycisza i daje ukojenie. Odpowiednie urządzenie sypialni pozwoli zadbać o nasze dobre samopoczucie. W zależności od możliwości oraz potrzeb warto dobrać meble, które nie tylko będą funkcjonalne, ale staną się ozdobą całego pomieszczenia i pomogą stworzyć nam przyjemne i ciepłe wnętrze.

Dlatego też w projekcie każdego domu pomieszczenie przeznaczone na relaks i sen mieszkańców powinno znajdować szczególne miejsce. Usytuowana z boku szlaków komunikacyjnych, sypialnia jest najbardziej osobistą przestrzenią domowników, oddającą w pełni ich indywidualny temperament. Niezależnie jednak od osobowości gospodarzy ta część domu winna charakteryzować się komfortowym funkcjonalnym wnętrzem tak,by w jej obszarze spójnie połączyć zarówno wieczorny odpoczynek jak i poranny pośpiech mieszkańców.
Za sprawą idealnie dopasowanego systemu zabudowy wnętrz Komandor sypialnia harmonijnie połączy estetykę przestrzeni relaksacyjnej z funkcjonalnością garderoby. W tym celu wystarczy wygospodarować odpowiednią powierzchnię na potrzeby szafy lub zamknąć wnękę już istniejącą. Struktura i pojemność zabudowy dobrana zostaje do indywidualnych potrzeb właścicieli - pełna swoboda w wyborze liczby oraz szerokości skrzydeł drzwi, także ilości i rodzajów półek czy szuflad. Drzwi przesuwane Komandor dzięki szerokiej gamie oferowanych wypełnień - takich jak: płyta meblowa, maty rattanowe, bambusowe, loom, szkło laminowane grafiką , szkło lakierowane colorimo, lacomat, szyba mleczna, grafiki, lustra - poza podstawową funkcją stanowią również istotny element aranżacji wnętrza, poprzez możliwość doboru kolorystyki skrzydeł do mebli, parkietu, paneli podłogowych. Ciekawe rozwiązania stwarza także możliwość łączenia różnego rodzaju wypełnień w jednym skrzydle drzwi np. szkła barwionego czy lustra oraz rattanu z płytą meblową.

W każdej sypialni najważniejsze jest wygodne łóżko. Śpimy około ośmiu godzin dziennie, przesypiamy więc jedną trzecią życia. Firma Komandor oferuje łóżka na zamówienie, które dzięki różnorodności materiałów oraz szerokiej palecie kolorystycznej łatwo dopasować do wnętrza i uzupełnić szafę czy garderobę w dopasowany stylistycznie mebel. Bogata kolorystyka płyt meblowych w połączeniu z możliwością uzupełniania mebli szkłem, rattanem, materiałami skóropodobnymi oraz modyfikacjami grubości płyty owocuje niespotykanym bogactwem możliwości. Wszelkie zmiany kolorystyki, wymiary, materiały mogą być modyfikowane tak aby spełniały oczekiwania i potrzeby Klienta.

Oprócz łóżka niezbędne są inne meble, które pozwolą utrzymać ład i porządek. Szafki nocne i komody to uzupełnienie oferty które nie tylko będą funkcjonalne, ale staną się ozdobą całego pomieszczenia i pomogą stworzyć nam przyjemne i ciepłe wnętrze dopasowane do stylistyki pomieszczenia. Warto zadbać także o szczegóły. Modne i stylowe dodatki z pewnością podkreślą charakter pokoju. Czerwone zasłony, kolorowa narzuta na łóżko lub ramki obrazów i zdjęć w intensywnych kolorach, będą ciekawym urozmaiceniem wnętrza. Odpowiednie urządzenie sypialni pozwoli zadbać o nasze dobre samopoczucie. W zależności od możliwości oraz potrzeb warto dobrać meble, Nasza sypialnia powinna zapewniać nam duży komfort wypoczynku. Warto więc poświęcić trochę czasu i wysiłku, aby zaprojektować meble , które idealnie dopasuje się do naszych potrzeb i stylu życia.


WYCENA